OIDC Menu (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Realm
lv: Valstība

en: General
lv: Galvenie

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Log out
lv: Iziet

en: Authentication
lv: Autentifikācija
