oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Theme
ar: حلة

en: Locale
ar: المحليات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: English
ar: إنجليزية

en: German
ar: ألمانية

en: Polish
ar: بولندية
