oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)
