oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Theme
cy: Thema

en: Locale
cy: Lleoliad

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: English
cy: Saesneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Polish
cy: Pwyleg
