oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Theme
et: Teema

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Configuration
et: Seadistus

en: English
et: Inglise keel

en: German
et: Saksa keel

en: Polish
et: Poola keel
