oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Setup
hr: Postavke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Theme
hr: Tema

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Configuration
hr: Postavke

en: English
hr: Engleski

en: German
hr: Njemački

en: Polish
hr: Poljski
