oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Theme
jv: Tema

en: Locale
jv: Lokal

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: English
jv: Basa Inggris
