oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Locale
ml: ഭാഷ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്
