oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: English
nn: Engelsk

en: German
nn: Tysk

en: Polish
nn: Polsk
