oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: German
ug: گرمانچە

en: Polish
ug: پولەكچە
