oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Setup
uk: Установки

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Theme
uk: Тема

en: Locale
uk: Мова

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: English
uk: Англійська

en: Timeout
uk: Час очікування

en: German
uk: Німецька

en: Polish
uk: Польська

en: Intro
uk: Вступ

en: Light
uk: Світла

en: Exclude paths
uk: Шляхи-винятки

en: Dark
uk: Темний

en: Third party
uk: Треті особи

en: Preview mode
uk: Режим попереднього перегляду
