oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Setup
vi: Cài đặt

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Locale
vi: Bản địa

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Intro
vi: Giới thiệu

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
