oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Locale
af: Lokaal

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: English
af: Engels

en: German
af: Duits

en: Polish
af: Pools
