oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Theme
be: Тэма

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Configuration
be: Налады

en: English
be: Ангельская

en: German
be: Нямецкая

en: Polish
be: Польская

en: Dark
be: Цёмная
