oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Theme
el: Θέμα

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση
