oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Theme
fa: پوسته

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: English
fa: انگلیسی

en: German
fa: آلمانی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
