oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Theme
ja: テーマ

en: Locale
ja: ロケール

en: Configuration
ja: 環境設定

en: English
ja: 英語

en: German
ja: ドイツ語

en: Polish
ja: ポーランド語
