oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Setup
kn: ಸೆಟ್ಅಪ್

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
