oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Locale
lt: Lokalė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: English
lt: Anglų

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
