oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: Locale
lv: Lokāle

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: English
lv: Angļu

en: German
lv: Vācu

en: Polish
lv: Poļu
