oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Theme
ro: Temă

en: Configuration
ro: Configurație

en: English
ro: Engleză

en: German
ro: Germană

en: Polish
ro: Poloneză
