oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Locale
sq: Gjuha

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: English
sq: Anglisht

en: German
sq: Gjermanisht

en: Polish
sq: Polonisht
