oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Theme
te: అలంకారం

en: English
te: ఆంగ్లం

en: German
te: జర్మన్

en: Polish
te: పోలిష్
