oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Locale
ur: لوکیل

en: English
ur: انگریزی

en: German
ur: جرمن

en: Polish
ur: پولش
