oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Theme
az: Tema

en: Locale
az: Yerli

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: English
az: İngilis

en: German
az: Alman
