oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Locale
bg: Език

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: English
bg: Английски

en: German
bg: Немски

en: Polish
bg: Полски
