oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Setup
da: Indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Theme
da: Tema

en: Locale
da: Lokalitet

en: Configuration
da: Indstillinger

en: English
da: Engelsk

en: German
da: Tysk

en: Polish
da: Polsk

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
