oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།
