oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Setup
fr: Configuration

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Theme
fr: Thème

en: Locale
fr: Localisation

en: English
fr: Anglais

en: Timeout
fr: Temps limite

en: German
fr: Allemand

en: Polish
fr: Polonais

en: Light
fr: Léger

en: Exclude paths
fr: Exclure les chemins

en: Dark
fr: Sombre

en: Third party
fr: Tierce partie

en: Preview mode
fr: Mode prévisualisation
