oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Theme
gl: Tema

en: Locale
gl: Localización

en: Configuration
gl: Configuración

en: English
gl: Inglés

en: German
gl: Alemán

en: Polish
gl: Polaco

en: Exclude paths
gl: Excluír rutas

en: Dark
gl: Escuro
