oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Locale
he: תרגום

en: Configuration
he: הגדרות

en: English
he: אנגלית

en: German
he: גרמנית

en: Polish
he: פולנית
