oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Theme
hi: थीम

en: Locale
hi: लोकेल

en: Configuration
hi: विन्यास

en: English
hi: अंग्रेजी

en: German
hi: जर्मन

en: Polish
hi: पोलिश
