oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Setup
hu: Beállítás

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Theme
hu: Smink

en: Locale
hu: Honosítás

en: Configuration
hu: Beállítás

en: English
hu: angol

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: German
hu: német

en: Polish
hu: lengyel

en: Light
hu: Világos

en: Exclude paths
hu: Útvonalak kizárása

en: Dark
hu: Sötét

en: Script URL
hu: Szkript webcím

en: Cookie expiration
hu: A süti érvényessége

en: Exclude admin pages
hu: Adminisztrációs oldalak kizárása
