oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: English
ka: ინგლისური

en: German
ka: გერმანული
