oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Locale
kk: Тіл

en: English
kk: Ағылшын

en: German
kk: Неміс

en: Polish
kk: Полдық
