oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Locale
ku: شوێن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Polish
ku: پۆلۆنی
