oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Theme
mn: Загвар

en: Locale
mn: Локале

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: English
mn: Англи

en: German
mn: Герман

en: Polish
mn: Польш
