oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Setup
pt: Instalar

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Theme
pt: Tema

en: Locale
pt: Idioma

en: Configuration
pt: Configurações

en: English
pt: Inglês

en: German
pt: Alemão

en: Polish
pt: Polonês

en: Exclude paths
pt: Excluir caminhos

en: Dark
pt: Escuro

en: Cookie expiration
pt: Expiração do cookie
