oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Setup
ru: Установка

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Theme
ru: Тема

en: Locale
ru: Язык

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: English
ru: Английский

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: German
ru: Немецкий

en: Polish
ru: Польский

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный
