oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: English
sk: Angličtina

en: German
sk: Nemčina

en: Polish
sk: Poľština
