oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Setup
sv: Inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: English
sv: Engelska

en: German
sv: Tyska

en: Polish
sv: Polska

en: Light
sv: Ljust

en: Exclude paths
sv: Uteslut sökvägar

en: Dark
sv: Mörkt
