oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Theme
ta: தீம்

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Polish
ta: பொலிஷ்
