oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Setup
tr: Kurulum

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Theme
tr: Tema

en: Locale
tr: Yerelleştirme

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: English
tr: İngilizce

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: German
tr: Almanca

en: Polish
tr: Lehçe

en: Exclude paths
tr: Şu yolları hariç tut
