Okta User Sync and Provisioning (1.0.1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Description
eo: Priskribo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Date
eo: Dato

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Mapping
eo: Mapigo
