Okta User Sync and Provisioning (1.0.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón
