Okta User Sync and Provisioning (1.0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Date
jv: Tanggal

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Operation
jv: Operasi
