Okta User Sync and Provisioning (1.0.1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Description
ku: دەربارە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Operation
ku: کردار
