Okta User Sync and Provisioning (1.0.1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Description
pl: Opis

en: Overview
pl: Przegląd

en: Date
pl: Data

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Phone
pl: Telefon

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Close
pl: Zamknij

en: Operation
pl: Czynność

en: Query
pl: Zapytanie

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Note:
pl: Notatka:

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Validate OTP
pl: Sprawdź OTP

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: Create an account?
pl: Utworzyć konto?

en: Register/Login
pl: Zarejestruj się/Zaloguj

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Setup Guides
pl: Przewodniki po konfiguracji
