Okta User Sync and Provisioning (1.0.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Description
ru: Описание

en: Overview
ru: Обзор

en: Date
ru: Дата

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Allowed
ru: Разрешено

en: Phone
ru: Телефон

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Close
ru: Закрыть

en: Operation
ru: Действие

en: Query
ru: Запрос

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Delete user
ru: Удалить пользователя

en: Application Name
ru: Название приложения
