Okta User Sync and Provisioning (1.0.2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Phone
fi: Puhelin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Close
fi: Sulje

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Query
fi: Kysely

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Add more
fi: Lisää lisää
